Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Check out

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA: 

  • Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Zamówiony produkt wysyłany jest w terminie 1-2 dni roboczych od daty zaksięgowania na naszym koncie wpłaty dokonanej przez Kupującego (dotyczy tylko przesyłek na terenie Polski), za pośrednictwem firmy kurierskiej działającej na zlecenie TINUFF. W innym przypadku kontaktujemy się w ciągu 24h z informacją odnośnie statusu realizacji zamówienia. Wysyłka kurierem trwa 24-48h w dni robocze.


  • Jakie są koszty wysyłki?

  Koszt dostawy jest stały i wynosi 15,24 PLN. W przypadku dokonania zamówienia na kwotę min. 499 zł wysyłka jest bezpłatna, a TINUFF poniesie koszty transportu jednorazowego do jednego miejsca wskazanego przez Klienta na terenie RP.


  • Czy istnieje możliwość wysyłki zagranicę?

  Przesyłki zagraniczne realizowane są tylko i wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wszystkie koszty związane z zagraniczną wysyłką pokrywa Klient, koszt ten ustalany jest indywidualnie w zależności od kraju przeznaczenia.


  • Czy dostępna jest wysyłka za pobraniem?

  Produkty marki TINUFF wysyłamy tylko po przedpłacie na konto.


  • Czy istnieje możliwość zwrotu towaru?

  Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od dnia zakupu. Oświadczenie - Formularz zwrotu towaru, można pobrać na dole strony. Po tym terminie zwroty nie są przyjmowane. Warunkiem jest zwrot towaru bez jakichkolwiek uszkodzeń lub oznak użytkowania. Formularz należy wydrukować, wypełnić i włożyć do paczki zwrotnej. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami. Przesyłka powinna być wysłana jako paczka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Pieniądze zostają zwrócone przelewem na podane przez Klienta konto. Koszty dostawy oraz odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

  • Czym wypełnione są produkty TINUFF?
  Koce dla dorosłych oraz kocyki dla dzieci wypełnione są atestowaną antyalergiczną włókniną silikonową, zaś poduszki i przytulanki atestowanym antyalergicznym puchem silikonowym (patrz kat. BEZPIECZŃSTWO). Oba rodzaje wypełnień są hipoalergiczne, czyli jak najbardziej bezpieczne dla alergików.


  • Czy możliwe jest zamówienie na życzenie lub/i haft na produkcie?

  Tak, oczywiście wykonujemy zarówno zamówienia indywidualne oraz haft na zakupionym artykule. Aby poznać szczególy - prosimy zajrzeć do odpowiednich kategorii: "Haft na produktach" oraz "Zamówienie na życzenie". 

  • Jak dbać o pielęgnację produktów marki TINUFF?

  Artykuły wykonane w całości z MINKY: koce dla dorosłych, kocyki dla dzieci, poduszki, przytulanki oraz szlafroki można prać w pralce w temp. 30 stopni (program delikatny), nie należy ich prasować, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie używać środków zmiękczających oraz nie czyścić chemicznie.