Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Check out

Czym jest MINKY?

MINKY to specjalny rodzaj tkaniny wykorzystywanej do tworzenia kocyków dla dzieci, koców dla dorosłych oraz innych akcesoriów domowych typu poduszki, przytulanki itp.

 

MINKY jest często porównywany do naszego rodzimego pluszu lub co gorsza polaru, jednak w dotyku nawet z zamkniętymi oczami da się dostrzec tą ogromną różnicę. Jest o wiele bardziej miękki, niespotykanie bardziej przytulny, o niebo bardziej puszysty, wprost luksusowy. Występuje w różnych wzorach, kolorach i fakturach.


TINUFF to JEDYNA POLSKA MARKA oferująca ORYGINALNE i WYJĄTKOWE akcesoria domowe, takie jak: koce dla kobiet i mężczyzn, kocyki dla dzieci i poduszki wykonane z NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNEGO i PUSZYSTEGO RODZAJU MINKY o wyglądzie spiralek - z jednej strony oraz z MINKY WZORZYSTEGO, ale równie przytulnego - z drugiej.


Wszystkie artykuły marki TINUFFprojektowane i ręcznie wykonane w Polsce (warto spojrzeć na metkę ewentualnej konkurencji - jeśli się pojawi, zwracajmy uwagę na oznakowanie umieszczone na metce, czy nie ma przypadkiem napisu: "Made in China" lub ostatnio dla większego zakamuflowania pochodzenia wykorzystywane jest oznakowanie: "Wykonano w CHRL", co oznacza w Chińskiej Republice Ludowej!

 

Materiał, z którego wykonane są nasze produkty jest sprowadzany bezpośrednio przez nas z USA. Jest to ORYGINALNY MINKY, który posiada wszystkie wymagane dokumenty oraz certyfikaty (patrz kat. BEZPIECZEŃSTWO) - a nie podróbka, którą niestety coraz częściej możemy spotkać na polskim rynku. Nieoryginalny MINKY oferowany jest przez pseudo dystrybutorów lub pseudo importerów, którzy wielokrotnie proponują o wiele niższą cenę za metr tkaniny. Jednak minky podróbka to o wiele gorsza jakość, materiał ten jest cieńszy, tj. ma niższą gramaturę, a przez to jest przede wszystkim mniej trwały, mniej mięsisty i nie taki puszysty,  nieporównywalny w dotyku, kocyki uszyte z niego również.

 

Dlatego warto zapłacić więcej kupując ORYGINALNY PRODUKT marki TINUFF i cieszyć się nim przez lata, a nie podróbkę, która już po pierwszym praniu będzie się nadawała na szmatkę do wycierania kurzów...

 

Przytulnie, zapraszamy...