Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Check out

Przytulnie polecamy recenzję KOCYKA 8 W 1 BABY LOVY by Tinuff zaprezentowaną przez Panią Magdalenę Kordaszewską - eksperta ds. zabawek i akcesoriów dla dzieci na: https://www.youtube.com/watch?v=XuWyt7KOV4A.
Pani Magda to redaktor naczelna serwisu z recenzjami produktów dla dzieci www.zabawkowicz.pl, prowadząca cykl "Mali eksperci testują zabawki" dla Studio DZIEŃ DOBRY TVN, autorka cyklu "Mama ma malucha" dla Pytanie na śniadanie.

http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/5040,wielozadaniowy-kocyk-8-w-1-baby-lovy.html

Jest nam BARDZO MIŁO poinformować, że nasz WIELOZADANIOWY KOCYK & OCHRONA 8W1 BABY LOVY by tinuff otrzymał NAGRODĘ - WYRÓŻNIENIE ZŁOTY BRZUSZEK 2014 w kategorii "Pielęgnacja i higiena dziecka" miesięcznika MjakMama MjakMama24.pl - forum dla mam :) :) :) . Jednocześnie chcemy szczerze podziękować Wszystkim, którzy oddali na nasz produkt swój głos, bo to dzięki Wam ta nagroda:) ! Jesteśmy dumni, że nasz trud włożony w zaprojektowanie unikalnego produktu dla mam i dzieci został doceniony :) ! Tinuff

Kocyk MINKY ŻYRAFKA Tinuff na planie serialu "Na dobre i na złe" już wkrótce w jednym z najbliższych odcinków serialu :). Kilka ujęć z planu w Leśnej Górze z najmłodszą aktorką serialu - Tosią z "O Matko" grającą małą Franię - córeczkę lekarzy Ol
i i Przemka. DUMA NAS ROZPIERA :):):) . Z niecierpliwością czekamy na emisję i zachęcamy do oglądania ;).


Marka Tinuff i nasz WIELOZADANIOWY KOCYK 8W1 BABY LOVY w najnowszych trendach na sezon jesień/zima. BAAARDZO nas to cieszy :).