Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Check out

Witamy w przytulnym świecie TINUFF...

TINUFF TO MIŁOŚĆ... MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO DOTYKU.

 

Z TINUFF znajdziesz CZAS, aby SIĘ PRZYTULIĆ...

TINUFF to JEDYNA POLSKA MARKA oferująca ORYGINALNE i WYJĄTKOWE akcesoria domowe, takie jak: koce dla kobiet i mężczyzn, kocyki dla dzieci i poduszki wykonane z NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNEGO i PUSZYSTEGO RODZAJU MINKY o wyglądzie spiralek - z jednej strony oraz z MINKY WZORZYSTEGO, ale równie przytulnego - z drugiej.


W przytulnym świecie TINUFF znajdziecie Państwo m.in. niesamowicie miękkie, niespotykanie przytulne, niebiańsko puszyste, wprost luksusowe koce dla wszystkich pokoleń: od maluszka do staruszka (niezależnie od płci i wieku). W naszej ofercie są też: szlafroki, pościele jak i produkty bambusowe: ręczniki, pościele, owijaczki, pieluszki oraz inne przytulne artykuły...


Markę TINUFF stworzyły dwa pokolenia kobiet: MAMA (realizatorka projektu) & CÓRKA (pomysłodawczyni przedsięwzięcia). Zaś ekspertami w dziedzinie artykułów dla dzieci oraz testerami prototypów jest trzecie pokolenie: cudowne dzieci i wnuki.  Jak to mówią: " Wszystko zostaje w rodzinie..." :-)


TINUFF TO JAKOŚĆ I STYL, KOMFORT I WYGODA, CIEPŁO I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA.


TINUFF TO DOWÓD NA TO, ŻE LUKSUS MASZ ZAWSZE W ZASIĘGU RĘKI!


Misją TINUFF jest zapewnienie wymagającym klientom najwyższej jakości produktów o różnorodnym - niespotykanym dotąd na polskim rynku wzornictwie.

Każdy produkt marki TINUFF tworzony jest ręcznie w małej polskiej manufakturze: wykończony z ogromną pieczołowitością i dbałością o detale.

Wysoka jakość oraz precyzja wykonania są dla nas szczególnie ważne, dlatego zwracamy na nie uwagę od projektu, poprzez wybór tkanin (wyłącznie oryginalnych i certyfikowanych, także od światowych projektantów z USA i UE), jak również poprzez szycie i zdobienie aż do efektu końcowego, czyli wysyłki gotowego produktu.

Wielość wzorów i kolorów sprowadzanych bezpośrednio przez nas tkanin pozwala tworzyć nam różne kolekcje koców oraz innych akcesoriów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Produkty wykonane są w różnych seriach, także limitowanych, wśród których nawet najbardziej wymagający klient wybierze coś dla siebie lub kogoś bliskiego i PODARUJE SOBIE LUB BLISKIEJ SERCU OSOBIE ODROBINĘ LUKSUSU...


Przytulnie, zapraszamy.

Zespół Tinuff.