Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Check out

KONKURS FOTOGRAFICZNY: "MAJOWE LOVE" organizowany jest przez właściciela marki TINUFF.

1. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage TINUFF,  jako komentarz do postu konkursowego wpisujemy chęć wzięcia udziału w zabawie podając jednocześnie, który najchętniej kocyk w rozm. 100x75cm ze strony http://tinuff.com/index.php chcielibyście wygrać oraz kto Wam nas polecił. W losowaniu CZWARTEJ I PIĄTEJ NAGRODY weźmiecie wówczas udział oboje :-).
2. Jeżeli jesteś już fanem TINUFF - poleć nas znajomym. Czym więcej z nich nas polubi, tym więcej losów z Twoim nazwiskiem powędruje do koszyczka, z którego losować będziemy szczęśliwców, którzy wygrają CZWARTĄ i PIĄTĄ NAGRODĘ.
3. Dodatkowo możesz też wpisać się na tablicy.
4. Obowiązkowo udostępnij nasz plakat "MAJOWE LOVE" z postem o konkursie (publicznie) - WARUNEK KONIECZNY. KOCHANI :), OD TERAZ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZABAWIE - NALEŻY UDOSTĘPNIĆ POST O PRZEDŁUŻONYM KONKURSIE Z DNIA DZISIEJSZEGO - 7 MAJA BR (dotyczy nowych uczestników, którzy przystąpią do zabawy od 07.05.2014 włącznie).
5. Ponieważ konkurs jest fotograficzny (DOTYCZY NAGRÓD ZA I-III MIEJSCA), należy przesłać tylko jedno zdjęcie lub kolaż z kilku zdjęć na podany temat na email: tinuff.konkurs@wp.pl, jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
Temat konkursu: "MAJOWE LOVE" - do dowolnej interpretacji :), np. ulubione miejsce na "Majówkę", ulubiona potrawa, którą lubicie jeść w majowe dni, ulubione zajęcie w majowy weekend itp... Do zdjęcia należy dołączyć krótki komentarz, co zdjęcie przedstawia i w jaki sposób wpasowuje się w "MAJOWE LOVE".
Organizator zastrzega sobie prawa do nie akceptowania zdjęć naruszających czyjąś godność, wulgarnych lub ukazujących zbyt wiele (tj. nagie dzieci).
6. W temacie maila proszę wpisać „MAJOWE LOVE”, zdjęcie należy umieścić w załączniku,  zaś w wiadomości proszę podać: IMIĘ NAZWISKO oraz MIEJSCOWOŚĆ. Proszę także o wklejenie w treści wiadomości linku do profilu Facebook, z którego polubiście Państwo TINUFF lub/oraz link do FB znajomych, którym nas poleciliście. Jeżeli TINUFF został Wam polecony, to prosimy o podanie linka do FB osoby polecającej, aby mogła także wziąć udział w losowaniu. Będą potrzebne do wylosowania zwycięzców 4-ej i 5-ej NAGRODY.
7. Prosimy także o dołączenie oświadczenia:

Oświadczenie:

"Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do wysłanych na konkurs zdjęć oraz wyrażam zgodę na nieodpłatną ich publikację na profilu FB TINUFF oraz na stronie marki:

https://www.facebook.com/pages/Tinuff/732269183454441

http://tinuff.com/index.php

Zgłoszenia bez powyższego nie będą brane pod uwagę.

8.  Konkurs trwa od dnia 2 maja do dnia 7 maja br do godz. 23.59, jednak zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia czasu trwania konkursu, o czym wówczas poinformujemy na profily FB TINUFF.

Przedłużamy konkurs do dnia 11 maja do godz. 23.59.

8a. Nagrody wysyłane będą tylko na terenie Polski.
9. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie posiadające konto prywatne na FB lub konto firmowe.
10. Nie ponosimy odpowiedzialności za niepoprawne wykorzystanie zdjęć przez innych biorących udział w konkursie lub osoby korzystające z serwisu FB. 

11. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za organizowany przez nas konkurs.

12. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszym profilu w ciągu max. 7 dni od dnia zakończenia konkursu, wygrywają TRZY osoby wyłonione spośród tych, które wysłały zdjęcia (NAGORDY ZA I-III MIEJSCA) + DODATKOWO DWIE OSOBY, które otrzymają DWIE NAGRODY DODATKOWE - DLA CZWARTEGO I PIĄTEGO ZWYCIĘZCY wyłonionego spośród wszystkich uczestników (osób które polubiły nasz profil lub/i poleciły go znajomym, znajomi polecających/osoby polecane). W przypadku nagród dodatkowych (4-ej i 5-ej) nie trzeba wysyłać zdjęcia, ale może się tak zdarzyć, że osoba która wygrała w konkursie foto, może też wygrać w konkursie dodatkowym czwartą lub piątą nagrodę, jeśli zostanie wylosowana z koszyczka.

12a. NAGRODY:

I MIEJSCE: KOCYK MINKY MINI TINUFF rozm. 100x75cm, wzór do wyboru spośród wskazanych zwycięzcy przez organizatora konkursu po jego zakończeniu (wersja dla chłopca, dziewczynki lub unisex, aktualnie dostępnych w sklepie i niezarezerwowanych).

II MIEJSCE: KOCYK MINKY / SATYNA TINUFF (do wyboru BIEL / RÓŻ lub BIEL / BŁĘKIT)

lub

SZLAFROCZEK rozm. 98/104 lub 110/116  (do wyboru wersja chłopięca lub dziewczęca).

lub
TOREBKI PODRÓŻNE NA BIELIZNĘ (komplet 2 szt. z aktualnie dostępnych wskazanych przez organizatora)
III MIEJSCE: PRZYTULACZEK MINKY TINUFF Z METKAMI (wzór do wyboru spośród wskazanych przez organizatora konkursu podobnie jak w przypadku nagrody za I MIEJSCE).
CZWARTA nagroda do wyboru: KOCYK MINKY SATYNA RÓŻ albo BŁĘKIT lub SZLAFROCZEK ROZM. 98/104 albo 110/116 WERSJA CHŁOPIĘCA/DZIEWCZĘCA lub KOMPLET TOREBEK NA BIELIZNĘ (WZÓR DO WYBORU WSKAZANY PRZEZ ORGANIZATORA).
oraz PIĄTA nagroda  to przytulaczek (do wyboru spośród wskazanych przez organizatora)
.
13. Zwycięzcy konkursu mają obowiązek wysłać adres do korespondencji w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników zabawy. W innym przypadku nagroda zostanie rozlosowana lub przyznana innemu uczestnikowi konkursu. Administratorem danych osobowych jest organizator konkursu, część danych: imiona i nazwiska zostaną opublikowane na naszym profilu celem podania zwycięzców konkursu, na co wyrażacie Państwo zgodę dobrowolnie zgłaszając się do naszej zabawy.
14. Wybór zwycięzców: najpierw jury wybierze jednogłośnie 5 najlepszych zdjęć/kolaży. Następnie spośród nich 3 nagrody zostaną rozlosowane przez nasze maszyny losujące: Ti & Nu, którzy wylosują kolejno 3 nagrody od I do III miejsca. 
CZWARTA  i PIĄTA nagroda zostaną rozlosowane spośród wszystkich uczestników zabawy patrz punkt 1. i 2.


Prosimy o dokładne zapoznanie się z powyższym regulaminem i przesłanie wszystkich wymaganych informacji.


Przytulnie zapraszamy :) !!!