Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Check out

TINUFF to wyjątkowe prezenty na specjalne okazje i nie tylko...

NA PĘPKOWE / BABY SHOWER - powitaj nowo narodzone dzieciątko prezentem w postaci naszego niesamowicie miękkiego, niespotykanie przytulnego, niebiańsko puszystego, wprost luksusowego kocyka dla dzieci TINUFF.

NA URODZINY - niezależnie czy Twój ukochany, przyjaciel czy członek rodziny kończy 7 czy 77 lat możesz zapewnić Mu ciepło, wygodę i komfort na cały kolejny rok obdarowując Go luksusowym kocem TINUFF.

NA IMIENINY - koc TINUFF będzie wspaniałym podarunkiem również na tę okazję.

NA ZAKOŃCZENIE SZKOŁY - aby nagrodzić ciężkie lata nauki po ukończeniu liceum czy technikum, gdy Twoje dziecko wyfruwa z gniazda na studia do innego miasta, do pierwszej pracy na drugi koniec Polski lub zagranicę, możesz podarować Mu koc dla dorosłych TINUFF, aby wszędzie czuł się ciepło i bezpiecznie, jak w domu rodzinnym.

NA GWIAZDKĘ LUB ZAJĄCZKA - podaruj mnóstwo świątecznej radości w postaci cieplutkiego i przytulnego koca TINUFF.

NA ŚLUB - dla nowożeńców jako element dekoracyjny do Ich nowego gniazdka lub aby mogli po prostu spędzić romantyczny wieczór otulając się nawzajem i kocem TINUFF...

NA PARAPETÓWKĘ - pomóż przyjaciołom lub rodzinie urządzić nowy dom obdarowując Ich stylowym kocem TINUFF, który będzie stanowił wspaniały akcent dekoracyjny, na przykład: położony na kanapie, fotelu czy na łożu w sypialni.

NA DZIEŃ MAMY, TATY, BABCI, DZIADKA - sprezentuj koc TINUFF w dowód miłości, wdzięczności, szacunku.

Z OKAZJI PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ - zapewnij relaks i komfort po latach ciężkiej pracy, wreszcie  będzie CZAS, aby SIĘ PRZYTULIĆ...

Z jakiejkolwiek INNEJ OKAZJI lub BEZ OKAZJI - po prostu PODARUJ SOBIE LUB BLISKIEJ SERCU OSOBIE ODROBINĘ LUKSUSU...