Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Check out

http://tinuff.com/img/p/7/5/9/759-thickbox_default.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

KOCYK BABY LOVY BALONIKI/MALINA

WIELOZADANIOWY KOCYK & OCHRONA 8 W 1. Zastąpi przynajmniej 8 różnych produktów, dzięki czemu oszczędzi Twój czas, miejsce w torbie na akcesoria oraz pieniądze na zakup kolejnych artykułów...

Więcej szczegółów

194,65 zł

Obniżka!

-15%

229,00 zł

1. Kocyk do wózka. Po bokach dodatkowo wszyte specjalne tasiemki, aby można było go przymocować. Dzięki czemu kocyk BABY LOVY nie spadnie na ziemię, gdy dziecko będzie ruszać nóżkami.

2.  Kocyk/ochrona do krzesełka w restauracji, aby dziecko nie dotykało mało higienicznych części, na których znajduje się mnóstwo zarazków. Kocyk BABY LOVY tworzy barierę ochronną przed bakteriami i zarazkami.

3.  Kocyk/ochrona do wózka zakupowego, aby dziecko nie dotykało rączki, na której znajduje się mnóstwo zarazków. Kocyk BABY LOVY tworzy barierę ochronną przed bakteriami i zarazkami.

4.  Kocyk/otulacz z kapturem/rożek, aby otulić dziecko w razie chłodu. Nie ma więc potrzeby kupowania dodatkowo kolejnego produktu - rożka, co oszczędzi pieniądze oraz miejsce w torbie na akcesoria.

5.  Kocyk/osłona do karmienia piersią w miejscach publicznych. Kocyk BABY LOVY zastąpi chustę do karmienia, dzięki czemu nie będzie konieczności kupowania kolejnego produktu. Oszczędzi to miejsce w torbie na akcesoria oraz pieniądze. Mama zaś będzie czuła się swobodnie, gdziekolwiek zaistnieje potrzeba nakarmienia maluszka.

6.  Kocyk/osłona/ochrona do fotelika samochodowego. Ochroni dziecko przed słońcem, w każdej chwili można otworzyć specjalnie zaprojektowane okienko, aby sprawdzić czy dzidziuś smacznie śpi lub zapewnić mu dodatkową wentylację. Kocyk BABY LOVY przyda się także podczas wizyty w przychodni lekarskiej i stworzy barierę przed bakteriami. Boczne tasiemki pozwolą przymocować kocyk, aby niespodziewanie nie spadł na ziemię, jak to często dzieje się z pieluszką którą wykorzystujemy do tych celów. Kocyk BABY LOVY ochroni dzieko w trakcie snu przed hałasem z zewnątrz i zapewni mu spokojną drzemkę.

7. Kocyk/osłona do nosidełka, aby otulić dziecko w razie chłodu. Należy jedynie przełożyć kocyk BABY LOVY przez główkę dziecka wykorzystując specjalnie zaprojektowany otwór i cieszyć się spacerem niezależnie od pogody.

8.  Kocyk/mata do zabawy/kocyk piknikowy, aby dziecko mogło swobodnie bawić się na podłodze w domu lub na trawie w parku, ogrodzie, gdziekolwiek zechcesz... Nie ma więc potrzeby kupowania dodatkowo kolejnego produktu - maty, co oszczędzi pieniądze oraz miejsce w torbie na akcesoria.

 

  • Zapewni dziecku barierę ochronną przed zarazkami oraz wygodę w miejscach użyteczności publicznej (sklepy, przychodnia, restauracja itp.)

  • Dwustronny kocyk o nowoczesnym wzornictwie: z jednej strony przytulny minky, z drugiej 100% bawełna

  • Łatwy w pielęgnacji, bez obaw można go prać w pralce w temp. 30 st.

  • Odpowiedni od niemowlaka do starszaka

  • Nowatorski i funkcjonalny projekt od mam dla dzieci i mam

  • Ręcznie tworzony w Polsce z oryginalnych i certyfikowanych materiałów

 

Wzór zastrzeżony, chroniony prawem patentowym na terenie RP.


https://www.youtube.com/watch?v=XuWyt7KOV4A


Jeśli nie korzystasz akurat z bocznych tasiemek zalecamy, aby zawiązać je np. na kokardki.