Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Check out

http://tinuff.com/img/p/8/7/2/872-thickbox_default.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

KOCYK BABY LOVY + BAGii

WIELOZADANIOWY KOCYK & OCHRONA 8 W 1. Zastąpi przynajmniej 8 różnych produktów, dzięki czemu oszczędzi Twój czas, miejsce w torbie na akcesoria oraz pieniądze na zakup kolejnych artykułów + BAGii.

Więcej szczegółów

199,20 zł

Obniżka!

-20%

249,00 zł

KOMPLET: KOCYK 8 W 1 BABY LOVY + BAGii TOREBKA.


1. Kocyk do wózka. Po bokach dodatkowo wszyte specjalne tasiemki, aby można było go przymocować. Dzięki czemu kocyk BABY LOVY nie spadnie na ziemię, gdy dziecko będzie ruszać nóżkami.

2.  Kocyk/ochrona do krzesełka w restauracji, aby dziecko nie dotykało mało higienicznych części, na których znajduje się mnóstwo zarazków. Kocyk BABY LOVY tworzy barierę ochronną przed bakteriami i zarazkami.

3.  Kocyk/ochrona do wózka zakupowego, aby dziecko nie dotykało rączki, na której znajduje się mnóstwo zarazków. Kocyk BABY LOVY tworzy barierę ochronną przed bakteriami i zarazkami.

4.  Kocyk/otulacz z kapturem/rożek, aby otulić dziecko w razie chłodu. Nie ma więc potrzeby kupowania dodatkowo kolejnego produktu - rożka, co oszczędzi pieniądze oraz miejsce w torbie na akcesoria.

5.  Kocyk/osłona do karmienia piersią w miejscach publicznych. Kocyk BABY LOVY zastąpi chustę do karmienia, dzięki czemu nie będzie konieczności kupowania kolejnego produktu. Oszczędzi to miejsce w torbie na akcesoria oraz pieniądze. Mama zaś będzie czuła się swobodnie, gdziekolwiek zaistnieje potrzeba nakarmienia maluszka.

6.  Kocyk/osłona/ochrona do fotelika samochodowego. Ochroni dziecko przed słońcem, w każdej chwili można otworzyć specjalnie zaprojektowane okienko, aby sprawdzić czy dzidziuś smacznie śpi lub zapewnić mu dodatkową wentylację. Kocyk BABY LOVY przyda się także podczas wizyty w przychodni lekarskiej i stworzy barierę przed bakteriami. Boczne tasiemki pozwolą przymocować kocyk, aby niespodziewanie nie spadł na ziemię, jak to często dzieje się z pieluszką którą wykorzystujemy do tych celów. Kocyk BABY LOVY ochroni dzieko w trakcie snu przed hałasem z zewnątrz i zapewni mu spokojną drzemkę.

7. Kocyk/osłona do nosidełka, aby otulić dziecko w razie chłodu. Należy jedynie przełożyć kocyk BABY LOVY przez główkę dziecka wykorzystując specjalnie zaprojektowany otwór i cieszyć się spacerem niezależnie od pogody.

8.  Kocyk/mata do zabawy/kocyk piknikowy, aby dziecko mogło swobodnie bawić się na podłodze w domu lub na trawie w parku, ogrodzie, gdziekolwiek zechcesz... Nie ma więc potrzeby kupowania dodatkowo kolejnego produktu - maty, co oszczędzi pieniądze oraz miejsce w torbie na akcesoria.

 

  • Zapewni dziecku barierę ochronną przed zarazkami oraz wygodę w miejscach użyteczności publicznej (sklepy, przychodnia, restauracja itp.)

  • Dwustronny kocyk o nowoczesnym wzornictwie: z jednej strony przytulny minky, z drugiej 100% bawełna

  • Łatwy w pielęgnacji, bez obaw można go prać w pralce w temp. 30 st.

  • Odpowiedni od niemowlaka do starszaka

  • Nowatorski i funkcjonalny projekt od mam dla dzieci i mam

  • Ręcznie tworzony w Polsce z oryginalnych i certyfikowanych materiałów

 

Wzór zastrzeżony, chroniony prawem patentowym na terenie RP oraz z pierwszeństwem zastrzeżenia w EU. 


Jeśli nie korzystasz akurat z bocznych tasiemek zalecamy, aby zawiązać je np. na kokardki.